Mgr Sabina Stachowiak-Kamińska

Mgr Sabina Stachowiak-Kamińska

Podstawą mojej pracy i głównym nurtem z którym się utożsamiam jest Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach. Szkoliłam się w tym kierunku w Centrum Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach, pod okiem najlepszych nauczycieli i kontynuuję swój rozwój w tym kierunku. Zdobyłam tytuł magistra na Uniwersytecie SWPS ze specjalnością Wspieranie Rozwoju Osobistego i Zawodowego-Coaching. Kształciłam się również w Wyższej Szkole Pedagogiki i Administracji w specjalności psychologii zdrowia i rehabilitacji, mam za sobą wiele ukończonych kursów dokształcających w tym kurs technik arteterapii, pracy z pamięcią, rozwiązywania konfliktów i wiele innych.

Najważniejszy jest dla mnie drugi człowiek dlatego podchodzę do ludzi z empatią, życzliwością, wyrozumiałością, nie oceniam i dbam o to, żeby każdy czuł się bezpiecznie w przestrzeni mojego gabinetu. Psychologia jest nie tylko moją pracą, ale przede wszystkim ogromną miłością i pasją.

 

Cały czas jest we mnie ciekawość i chęć doskonalenia, więc mogę powiedzieć, że moja droga zawodowa to niekończący się rozwój i dokształcanie, a wszystko po to żeby być lepszym psychologiem i terapeutą.

Pracuję indywidualnie, z parami oraz w grupach warsztatowych. Moim celem jest pomóc Ci osiągnąć spójność w każdym obszarze Twojego życia, tak by Twoje Koło Życia toczyło się w najpiękniejszym płynnym ruchu doświadczając piękna i bogactwa tego świata.

Zapraszam serdecznie do odkrywania Siebie i doświadczania harmonii życia.

Pracuję z osobami dorosłymi indywidualnie oraz w parach.