Aneta Janiak-Olejnik

Modele pralek miele

Przyszłość aucune innowacyjnych rozwiązań, na których zyskuje Zarówno Człowiek, Jak i środowisko naturalne. Dzięki Technologii PowerWash 2,0 Miele Łączy perfekcyjne rezultaty prania z najwyższą efektywnością energetyczną oraz szybkością. Żaden z programów nie TRWA dłużej niż 3 Łask-w włączając au programme energooszczĩny do bawełny Eco. Mają Państwo Mało miejsca na pralkę? Pralki ładowane OD Góry Miele są idealnym rozwiązaniem. Ponieważ kompaktowe urządzenia na Mało miejsca ne ustawienia. Dzięki obsłudze OD Góry pozostaje większa Swoboda ruchu Przed urządzeniem. Po prostu połącz się z Siecią: przez Plug & play do internetu a z aplikacją Miele można się Profitez wieloma zaletami w Domu i Poza NIM. Siła i oszcz, ność: Z silnikami ProfiEco OD Miele pierze się efektywnie, cicho i oszczla nie. Przez Długi Czas. Przez Długi Czas. Pranie à la Miele: ładunek Mniejszy, mniejsze zużycie Wody i prądu.

W entierement Automatycznie. Odpowiedzialność wobec Środowiska ma w Miele prawie 120-letnią tradycję. Natura jest bowiem podstawą naszego życia, dlatego pragniemy ją chronić. Odpowiedzialność zaczyna się na ETAPIE wyboru materiałów, obejmuje wydajną produkcję a na koniec-po długiej żywotności urządzenia-proces przyjaznego dla Środowiska recyklingu. Jakość Wyjątkowa: tylko Miele Oferuje długą żywotność Dzięki efektywnej kontroli…. Szybkie odświeżenie: Lekko zabrudzone pranie i jego Małe ilości b, ą szybko znowu do dyspozycji. Programme fitness: ubrania sportowe b, ą Gotowe ne ponownego użycia w najkrótszym czasie. Nie tylko dla oczu: emaliowany front jest odporny na zarysowania, kwasy i korozję oraz jest obfite w czyszczeniu. Bez kurczenia, bez filcowania: Wrażliwe tekstylia wełniane zostaną łagodnie potraktowane bez efektu odkształceń… Wszystko widać: W perfekcyjnie oświetlonym termobębnie SoftCare Żadne pranie nie zostanie przeoczone. Tutaj prezentujemy różne produktów types, na które można się zdecydować podczas wyboru pralki….

Najlepsza pielęgnacja bez utraty funkcji: Tekstylia Outdoor zachowają swoją funkcjonalność przy każdej pogodzie. . Multitalent: na wyświetlaczu Można ustawiać różne Języki, Dzięki czemu wszystkie informacje b, ą zrozumiałe. Utrzymane w formie: Nowo zakupiona modna zostanie delikatnie wyprana a jej forma i Kolor perfekcyjnie zachowane. . Najlepsze Efekty w specjalnych przypadkach: Dozowanie specjalnego obwodnicą piorącego, płynu zmiękczającego lub płynu na uporczywe plamy w formie kapsułek.